Konkurs oraz plan działania na 2018r.

Rok 2018 zapowiada się niezwykle emocjonująco i pracowicie!

 

Od początku roku otrzymaliśmy ponad 10 000 wniosków o obywatelstwo, których kolejne setki napływają codziennie z całego świata. Co ciekawe, stanowi to ponad 100% liczby wszystkich wniosków, które otrzymaliśmy pomiędzy datą utworzenia Królestwa Enklawy a dniem 31 grudnia 2017!

 

Źródło: https://ecs.enclava.org/stats.php

 

Z okazji tak ogromnego wzrostu zainteresowania naszą mikronacją (bez żadnej reklamy lub innego rodzaju akcji promocyjnej) organizujemy konkursu dla wszystkich zainteresowanych priorytetowym otrzymaniem obywatelstwa naszej mikronacji.

 

Zasady konkursu:

 

Aby otrzymać obywatelstwo Królestwa Enklawy w trybie priorytetowym należy zamieścić komentarz na naszym polskojęzycznym fanpage’u w serwisie Facebook: 
https://www.facebook.com/SystemLatinCivilisation/posts/1978830142379203

 

lub pod tym wpisem, podając prawidłową liczbę wniosków o obywatelstwo, które napłynęły do administracji RP w 2016 roku (za rok 2017 jeszcze nie ma danych).

 

Dane dostępne są na stronie: https://danepubliczne.gov.pl/dataset/liczba-postanowien/resource/eb79ce03-c70b-4281-97f9-dcc28b3fa938

 

Pierwszym 100 osobom, które podadzą prawidłową liczbę, w przeciągu 2 dni roboczych zostanie nadane obywatelstwo KE potwierdzone stosownym certyfikatem.

 

Dodatkowo (niezależnie od konkursu) wszystkim osobom, które polubiły nasz polskojęzyczny fanpage w serwisie Facebook oraz wysłały wniosek o obywatelstwo Królestwa Enklawy do dnia 1 stycznia 2018 roku, zostanie nadane obywatelstwo w trybie przyspieszonym. Ponadto, zgodnie z ideą naszej mikronacji, obywatelstwo KE przysługuje nieodpłatnie każdej osobie, która złożyła poprawnie wypełniony wniosek.

 

Pragniemy również poinformować o pomyślnym wyniku pierwszej fazy testów wydajnościowych przeprowadzanych w systemie administracyjnym dla obywateli Królestwa Enklawy (Enclava Citizen System), który został wykonany przez nas od podstaw, bez najmniejszych wpływów z podatków oraz jakiejkolwiek zewnętrznej pomocy finansowej.

 

Kolejnym etapem rozwoju jest stworzenie przyjaznego ekosystemu gospodarczego dla obywateli naszej mikronacji, w tym między innymi kryptowaluty odpornej na spekulacje (bazującej na jakościowej teorii informacji oraz logice aksjomatyczno-informacyjnej), docelowo wspartej protokołem Lightning Network lub alternatywnym – wydajniejszym rozwiązaniem, a także implementacja systemu umożliwiającego rejestrację działalności typu EXA i EXAC (czytaj więcej).

 

Dziękujemy za każde dobre słowo i wsparcie w realizacji naszej idei, a także zachęcamy pasjonatów wszelkich dziedzin do aktywnej pomocy w realizacji celu, do którego konsekwentnie dążmy.